ponad 20 lat doświadczeń w branży
materiałów i usług dla meblarstwa,
wyposażenia wnętrz i budownictwa

Unia Europejska

KOSMAZ - Akcesoria i płyty meblowe, OSB i panele podłogowe

Home Aktualności › TABLET za 1 zł - akcja promocyjna z szufladami BLUM TANDEMBOX antaro

TABLET za 1 zł - akcja promocyjna z szufladami BLUM TANDEMBOX antaro Wszystkie aktualności

Data:

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w nowej akcji promocyjnej z szufladami TANDEMBOX antaro, która rozpocznie się w połowie lutego 2015.

Będzie ona wyjątkowa, ponieważ w prezencie oferujemy mobilne aplikacje BLUM - tak by nasi klienci mieli dostęp do informacji o produktach Blum (technicznych, montażowych, reklamowych) w każdym miejscu i o każdej porze. Praktyczne aplikacje,  zainstalowane na nowoczesnym tablecie 7", z pewnością wskażą prawidłowe rozwiązania i ułatwią pracę.

Przygotowaliśmy dla Państwa atrakcyjne pakiety z białą lub szarą szufladą TANDEMBOX antaro, a w prezencie aplikacje mobilne na nowoczesnym tablecie. Teraz w każdej chwili będą Państwo mieć dostęp do zawsze aktualnych informacji dotyczących m.in. planowania i wyboru właściwych okuć, oraz materiałów, które mogą być pomocne przy promocji Państwa działalności.

Blum Magazines to interaktywna broszura o najnowszej szufladzie LEGRABOX. Katalog i filmy o produktach Blum to dodatkowe elementy dostępne online jak również offline na promocyjnym tablecie. Więcej informacji tutaj.

‹ Powrót